Pure & clean

Water

For Poor People

ABOUT

Our Promise To Uphold The Trust Placed.

In us for over
19+ Years

The nearest district hospital from Rupen village is close to 105 km. The nearest maternal health clinic is approximately 32 km. The town has poor roads and no mobile network connectivity. The nearest district hospital from Rupen village is close to 105 km. The nearest maternal health clinic is approximately 32 km. The town has poor roads and no mobile network connectivity.

0 +
img

4597+

People Rised

img

8945+

Volunteer

img

10M+

Poor People Saved

img

100+

Country Member

FEATURES

Donate To People In Extreme Need

icon

Informácie pre samosprávy

Uvedomujeme si, že treba pomáhať aj seniorom, ktorí dožívajú vo svojich domácnostiach osamelo. Preto aj pri

Read More
icon

Informácie pre školy

Veríme, že ak budeme deti viesť k dobrovoľníctvu a pomoci zraniteľným, nielen vytvoríme medzigeneračné spolupráce ale

Read More
icon

Informácie pre domovy

Ak ste inštitúcia poskytujúca služby seniorom (ZPS, DD, ZSS, Hospic, Terénna služba, denný stacioár a i.)

Read More
icon

Informácie pre firmy

Záujem firiem o pomoc seniorom a firemné dobrovoľníctvo sa v poslednom čase dostáva do popredia, čo

Read More
BG Image
Causes

Give Us Now

Gallery

Photo Showcase

JOIN WITH US

Become A Proud Volunteer

Our team really needs volunteers. Those who are willing and have the desire to help those in need. If you are young, active and ready to change the world for the better, we look forward to seeing you own design is my main power.

The dedication and the charity work of volunteers from Neumette organization are doing worldwide can’t be underes- timated. We cooperated with them a year ago during a conflict in Syria, and their team members offered.

Team

Our Leaders

Alienum H. Alia

Founder & CEO

The nearest district hospital from Rupen village is close to 105 km. The nearest mater. Alienum

Kelian D. Baldes

Volunteer

The nearest district hospital from Rupen village is close to 105 km. The nearest mater. Alienum

Yellow G. Gerua

Volunteer

The nearest district hospital from Rupen village is close to 105 km. The nearest mater. Alienum

TESTIMONIALS

Client Feedbacks

V jedno slnečné dopoludnie nás v zariadení DOMUS BENE – DOM DOBRA, o.z potešili svojou návštevou Janka Galátová a Silvia Paludová z Koľko Lásky o.z. Neprišli len tak, ale priniesli nám bábiku Reborn – realistické bábätko. Naši seniori najprv netušili, čo sa deje, o to väčšie bolo ich prekvapenie, keď bábiku zbadali. Bábika predstavuje pre seniora spojenie s jeho minulosťou, keď boli mladí alebo mali vlastné deti a tak sa im v mozgu aktivujú či obnovujú bunky. Vďaka bábike senior dokáže ľahšie vyjadriť svoje pocity a emócie.Hmatové a zmyslové zážitky vďaka bábike prinášajú pocit komfortu a bezpečia…. a mnoho ďalších benefitov. Ďakujeme Janke, Silvii a poslancom z Novej Dedinky za tento dar.🎁

Domus Bene - Dom Dobra, o.z.

ĎAKUJEME! Od včera máme aj my našu vlastnú terapeutickú bábiku. Prišla k nám až zo Španielska a podľa jej „rodného listu“ sa volá Lea. Musíme sa o ňu dobre postarať, pretože s mierami 1,3kg a 40cm je to taký náš realistický milý nedonosenec. A niektoré naše zručné dámy už pre ňu začali chystať štrikovanú výbavičku na zimu. Nikoho nepresviedčame, že je živá. Nech si v nej každý nájde to, čo potrebuje alebo čo chce. My sme vďaka nej a vďaka dobrým ľuďom z Koľko Lásky o.z. rozšírili našu ponuku terapií pozitívnymi emóciami a spomienkami…

Nitrava ZSS Nitra

Marec v našom zariadení začal radostnou správou. Vďaka Koľko Lásky o.z. , pani PhDr. Martine Feňušovej a vedeniu Dr. Max sme boli obdarovaní Reborn bábikou pre našich seniorov s Alzheimerovou chorobou. Táto bábika terapeuticky pôsobí na uvoľnenie emócií, zníženie nervozity, udržanie pozornosti, udržanie sociálnych vzťahov, podporuje aktívny pohyb a mnoho ďalšieho. Vďaka za výber nášho zariadenia v obdarovaní Reborn bábikou je neopísateľná. 😍

Preberanie Reborn bábiky sa nezaobišlo bez sĺz a radosti našich senioriek. Od tohto dňa si bábiku Alenku striedajú v starostlivosti a tešia sa novému prírastku do komunity. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujeme.

Gabriela n.o. Prešov

Úprimné a srdečné ďakujem chceme vyjadriť anonymmej darkyni, ktorá prostredníctvom projektu ,,terapeutické bábiky“ organizovaným Koľko Lásky o.z. zakúpila pre našich obyvateĺov terapeutickú bábiku. Bábiku nám priamo v zariadení odovzdala pani Evka Škorváneková – zástupca Koľko Lásky o.z. pre región Brezno a Horehronie. Hneď sme jej dali meno Terezka. Bábikoterapia má pre ľudí s Alzheimerovou chorobou nenahraditeľný význam: zmierniť osamelosť, oživia spomienky na život v mladosti, naplnia potrebu zodpovednosti a dôležitosti. Pomáhajú zlepšiť komunikáciu, vyjadriť pocity, prinášajú pocit komfortu a bezpečia. Z našej Terezky máme veľkú radosť všetci. Anonymnej darkyni, Evke a celému kolektívu Koľko Lásky o.z. z celého srdca ďakujeme a prajeme hlavne veľa zdravia, lásky a harmónie.

 

Zariadenie sociálnych služieb Tereza

chcem sa Vám ešte raz z úprimného srdca poďakovať v mene našich klientov za krásne krabice naplnené dobrôtkami, ale aj láskou, pretože bolo vidno, že ich ľudia pripravovali z úprimného srdca.  Našim klientom vyčarili úsmev na tvári. Urobili ste im naozaj veľkú radosť. V prílohe posielam pár foto…

Mgr. Jana Hudáková

Sociálna pracovníčka, Dom Charitas sv. Jána Almužníka

V mene celého kolektívu Bella Vita, n.o., a v mene našich prijímateľom sociálnej služby sa Vám chceme veľmi pekne poďakovať, že sme mohli byť súčasťou, tak úžasného projektu pod názvom  „Koľko Lásky sa zmestí do krabice od topánok.“ Je skvelé, že aj v tomto náročnejšom, hektickom období ste si našli čas a chuť a mysleli ste na našich seniorov. Vďaka Vám mali naši seniori určite veselšie sviatky. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme a už teraz sa tešíme na ďalší ročník.

Ján Čikovský

Riaditeľ, Bella Vita, n.o.

V mene celého nášho zariadenia, klientov i zamestnancov vám veľmi pekne ďakujeme sa zorganizovanie takého krásneho projektu akým je „Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok“. Nedá sa slovami vyjadriť vďačnosť za štedrosť ľudí, zapojených do tejto zbierky nielen materiálnym vybavením krabičiek, ale hlavne svojím srdiečkom. Slzy v očiach našich klientov boli dôkazom zmesi pocitov: prekvapenia, nadšenia, radosti a vďačnosti.

Bc. Mária Farkašová

Hlavná sestra, Senior klub STUDIENKA, o.z.

Pri odovzdávaní týchto „čarovných krabičiek“, ktoré sú plné milých prekvapení sa vyčaril úsmev a radosť na tvárach našich klientov. Bola to ozaj nefalšovaná a úprimná radosť, ktorá im spríjemnila a spestrila celý deň a aj toto predvianočné obdobie. Všetkým organizátorom zbierky a aj všetkým zapojeným darcom vyslovujeme veľké ĎAKUJEME! 

Mgr. Mária Pastuchová

Kolektív prijímateľov a zamestnancov CSS Kežmarok

Dobrý deň
s manželom sme dôchodci a veľmi nás potešili darčeky  vo forme Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok.
Súčasne Vám chcem  vyjadriť  obdiv a úctu k tomu čo robíte v dnešnej dobe. Vidieť v celom projekte lásku, úctu k starším a chorým. A hlavne v tom podporujete a učíte aj malé deti. Nám konkrétne napísali malá Eliška a Riško. Veľmi, veľmi Vám ďakujeme. Veľmi to potešilo.

Beáta Chochulová

rodina Chochulová, Krtkovce

Srdečne vám v mene našich obyvateľov aj celého pracovného kolektívu  ĎAKUJEM. Práca, ktorú robíte a energia, ktorú do nej dávate má vysokú hodnotu a obrovský zmysel. Dávate to najcennejšie v živote a tým je radosť a úsmev, ktorý lieči telo aj dušu. Som veľmi vďačná za ľudí ako ste vy. Prajem vám hlavne zdravie a veľa odhodlania a energie, aby sa posolstvo lásky medzi ľuďmi šírilo čo najdlhšie.

Mgr. Nikola Pocklanová

Riaditeľka, Zariadenie sociálnych služieb Tereza