HĽADÁTE INFORMÁCIE?

SPOLUPRACUJME

Vyberte si typ subjektu, pre ktorý hľadáte informácie o možnostiach spolupráce.

SOM DARCA

Vaše dary používame na pokrytie našich nevyhnutných nákladov bez ktorých nevieme existovať. Vďaka našim darcom vieme organizovať naše výzvy a pomáhať seniorom po celý rok. Ďakujeme že pomáhate spolu s nami!

SME FIRMA

Záujem firiem o pomoc seniorom a firemné dobrovoľníctvo sa v poslednom čase dostáva do popredia, čo nás veľmi teší. Tu nájdete viac informácií o tom, ako vieme spoločne prinášať jednorázové aj dlhodobé riešenia pre seniorov.

SME ŠKOLA

Veríme, že ak budeme deti viesť k dobrovoľníctvu a pomoci zraniteľným, nielen vytvoríme medzigeneračné spolupráce ale vychováme uvedomelú mládež. Zapájanie detí do našich aktivít je cieľom, ktorý sme si zakotvili aj do stanov.

SME DOMOV

Ak ste inštitúcia poskytujúca služby seniorom (ZPS, DD, ZSS, Hospic, Terénna služba, denný stacioár a i.) prihláste sa do našej databázy a zaradíme Vás do našich celoročných výziev ako prijímateľov a budeme môcť pomáhať aj Vašim seniorom.

NENECHAJTE SI UJSŤ NAŠE NOVINKY

Pridajte sa do nášho láskyplného newslettra!

Ak máte krásne spomienky na svojich starých rodičov, alebo jednoducho máte blízko k seniorom, sľubujeme, že sa pri čítaní nášho newslettra budete usmievať!  Pravidelne (ale nie príliž často) Vám pošleme obsah, ktorý Vás zahreje na duši a bude plný krásnych emócií zo života seniorov, ktorých sŕdc sa dotkneme!